استارتاپ های موفق ۲۰۱۹ از منظر Kairos

در دنیای امروز افرادی با ایده­های جسورانه کم نیستند. آنها همواره برای پرورش ایده خود در تلاش هستند. شناسایی و حمایت از این افراد و استارتاپ­ها کار بسیار مهمی است.
kairos شرکت خصوصی در آمریکا می­باشد؛ تمرکز آن بر روی ایده­های جدید، حمایت و معرفی آنها است. لیست استارتاپ­های kairos در سال ۲۰۱۹ دربرگیرنده ۵۰ ایده می­شود. این تعداد استارتاپ از بین ۲۵۰۰ ایده ارسال شده از ۶۵ کشور انتخاب شده­اند. در این لیست ایده هایی از نوع دغدغه های دانشجویی تا مشاغل خانگی وجود دارد. در این بخش به معرفی ۱۰ استارتاپ نخست این لیست می­پردازیم.

Ayenda room

این ایده مربوط به سیستم مدیریت هتل­های مستقل کلمبیا می­باشد. هتل­ها به مدت سه سال از لحاظ خدمات رزرواسیون و مدیریت املاک تحت حمایت این سیستم مدیریتی هستند. امکاناتی همچون صبحانه، وایفای، بطری­های آب، تلویزیون و ملحفه تمیز از دیگر تسهیلات این استارتاپ است.
در سه ماهه همکاری هتل­ها میزان درخواست اتاق ۳۰ درصد افزایش یافت. در حال حاضر ۳۷ هتل از این سیستم استفاده می­کنند.

Baby sparks

بسیاری از والدین جوان اطلاعات کمی در مورد کودکان دارند. آنها برای اطلاع از چگونگی برخورد با فرزندان نیاز به راهنما دارند. Baby Sparks ابزاری با هدف آگاهی والدین در­خصوص کودکان نوپا است. در این برنامه ۵ ساله والدین اطلاعات جامعی در مورد فرزندان خود کسب می­کنند.

Bankity

Bankity استارتاپی با محوریت بانکداری دیجیتال است. در صورت استفاده از این ایده، امکان پیگیری هزینه­ها و درک وضعیت مالی برای کاربران فراهم می­­شود. خالقان این ایده اخیرا” اقدام به ارائه کارت اعتباری نموده­اند. این استارتاپ که ماهیتی کلمبیایی دارد؛ با همکاری بانک­ها قابلیت انجام تراکنش را فعال کرده است. روش درآمدزایی این شرکت از طریق کارمزد می­باشد؛ به عبارتی مدل درآمدی سنتی دارد.

Bumblebee Spaces

این ایده امکان استفاده بهینه از فضای کوچک را فراهم می­کند. به­منظور استفاده بهتر از فضا وسایلی همچون تخت­خواب، کمد، کمد­دیواری، کابینت و موارد مشابه در سقف جاسازی شده است. تمامی این لوازم با استفاده از اپلیکیشن در دسترس خواهد بود.

Cabin

تجربه سفر شبانه عالی با اتوبوس­های تجهیز هدف اصلی این استارتاپ است. با کوچک شدن فضای هواپیماها ایده­پردازان این استارتاپ به فکر طراحی اتوبوس­هایی با امکانات کامل رفاهی افتادند. اتوبوس­هایی لوکس و دارای تخت­خواب که تجربه­ی شگفت­انگیز یک سفر شبانه بین­شهری را برای مسافران خود به­ارمغان می­آورد.

CalypsoAl

استفاده روزافزون از هوش مصنوعی در زندگی خطرات و آسیب­های جدیدی را به­همراه دارد. به همین منظور نیاز به تغییر در تفکر امنیت سایبری احساس می­شود. CalypsoAl توسط یک تیم از نخبگان ایالت متحده امریکا به منظور مقابله با خطرات استفاده از هوش مصنوعی طراحی شده است.

Channel Cross Border

پیامد اتفاقات آمریکا بین المللی است. Channel Cross Border یک شبکه ویدئویی آسیایی آمریکایی چند زبانه است. هدف این استارتاپ ارائه اطلاعات و اخبار قدرتمند و قابل اعتماد برای مخاطبان آسیایی-امریکایی است.

Compound

این استارتاپ روشی جدید برای سرمایه­گذاری در املاک مسکونی در شهرهای توسعه یافته است. ایده­پردازان این استارتاپ  با طراحی شرایط ویژه دریافت وام، امکان سرمایه­گذاری تمام اقشار جامعه را ایجاد نموده­اند.

Cover

Cover شرکتی ساختمانی در لس­­آنجلس با هدف طراحی و ساخت خانه­های رویایی است. ماموریت این تیم، ساخت خانه­هایی با طراحی مناسب برای همه افراد جامعه است. خانه­هایی که شیوه زندگی مدرن را منعکس می­کنند. تمرکز این شرکت بر روی طراحی و ساخت حیاط خلوت منازل است. تمامی مراحل از طراحی تا دریافت مجوزهای لازم و ساخت بر عهده تیم Cover می­باشد.

Covered Insurance

ایده اصلی این استارتاپ با مهاجرت بنیانگذران آن از زادگاهشان به دنور شکل گرفت. عدم وجود اطلاعات واضح در مورد بیمه­های متفاوت عامل اصلی جرقه استارتاپ شد. امکان خرید راحت بیمه خانه و اتومبیل، امکان مقایسه نرخ­های متفاوت شرکت­های بیمه از تسهیلات این استارتاپ است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.