برترین استارتاپ های ۲۰۱۹ اروپایی از نگاه Seed Table

مبحث استارتاپ­ها در اروپا به­سرعت در حال پیشرفت و ترقی است. به همین علت شناسایی و معرفی آنها بسیار اهمیت دارد. خبرنامه هفتگی Seed Table  با ساعت­ها بررسی و تحقیق لیست ۱۰۰ استارتاپی برتر ۲۰۱۹ را ارائه نموده است. با ۱۰ استارتاپ موفق اروپایی کمی بیشتر آشنا می­شویم.

Blockchin

Blockchin  از سریعترین و معتبرترین شرکت­های رمزنگاری در حال رشد است. امکان دسترسی ساده و ایمن به ارز دیجیتال هدف اصلی این استارتاپ می­باشد. ایده فوق در سال ۲۰۰۸ توسط شخص یا گروهی از اشخاص با نام Satoshi Nakamoto مطرح شد.

Softomotive

این استارتاپ به عنوان یکی از پیشگامان حوزه Robotic Process Automation  در جهان شناخته شده است. اولین بار این ایده در سال ۲۰۰۵ مطرح شد. تا به امروز اعتماد بیش از ۸۰۰۰ شرکت را به سمت خود جلب نموده است.

Kahoot

یکی از استارتاپ­های موفق اروپا مبتی بر یادگیری مطالب همراه با بازی است. تیم ایده پرداز این استارتاپ در سال ۲۰۱۳ طرح خود را مطرح نمودند. یادگیری عمیق و همراه با سرگرمی هدف اصلی این تیم بوده است.

Linkfluence

Linkfluence یک شرکت اطلاعات رسانه­ای اجتماعی است. هدف از این استارتاپ تحلیل مکالمات در شبکه­های اجتماعی در جهت ایجاد فرصت­های کسب­وکاری می­باشد.

Snyk

استفاده از Open source منجر به افزایش بهره­وری می­گردد. عدم توجه و بررسی ریشه این کدها احتمال در معرض خطر بودن برنامه­های کاربردی کاربران را افزایش می­دهد. Snyk  شرکت امنیت شبکه ای است. به طراحان و توسعه دهندگان وب ( برنامه­نویسان) در راستای استفاده از Open source و امنیت آن کمک می­کند.

Revolut

این استارتاپ، بانکی جهانی متناسب با زندگی تمام اقشار جامعه است. تحول در بازار ارز، سفر تجاری مطمئن، ارائه مداوم بهترین نرخ ارز از اهداف این استارتاپ است. از مزایای این استارتاپ افتتاح حساب در کوتاه­ترین زمان ممکن و بدون نیاز مراجعه به بانک است. امکان پرداخت اقساط، بودجه بندی ماهیانه و درخواست پول از دیگر مزایای این اپلیکیشن است.

Medopad

Medopad استارتاپی در حوزه فناوری بهداشت و درمان انگلیس است. این تکنولوژی طیف وسیعی از بیماری­ها را تحت پوشش قرار می­دهد. به عبارتی اطلاعات بیمار از منابع مختلف جمع­آوری و به پزشک معالج منتقل می­گردد.

Lingokids

اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی مناسب رده سنی ۲ تا ۸ سال می­باشد. خالقان این ایده بر این باورند که یادگیری از طریق بازی بهترین شیوه است. طراحان اپلیکیشن ماموریت خود را شکست موانع و ایجاد فرصت یادگیری زبان برای کودکان سراسر جهان عنوان نموده­اند. این استارتاپ یک محیط ایمن و همه­جانبه را برای کودکان فراهم می­کند.

Aktiia

فشارخون از علائم اصلی حیات است. عدم کنترل آن احتمال ابتلا به بسیاری از بیماری­ها را افزایش می­دهد. اهمیت این موضوع جرقه­ی ایده «شیوه جدید در کنترل فشارخون» شد. ایده Aktiia در سال ۲۰۱۸ مطرح شد. این ایده ترکیبی از سنسورهای متداول و الگوریتم­های نرم­افزار معتبر بالینی برای اندازه­گیری فشارخون فرد در مچ دست است. هدف این ایده کمک به پیشگیری از فشارخون، نجات جان افراد و کاهش هزینه مراقب­های بهداشتی عنوان شده است.

Bloom & Wild

ایده گل­های جعبه­ای ۶ سال پیش آغاز به­کار نمود. بسته­بندی گل­ها در پاکت­های نامه و ارسال آن برای کاربران از طریق اداره پست هدف اصلی این استارتاپ است.

Leave A Reply

Your email address will not be published.