ثبت نام استارت‌آپ‌های سخت‌افزاری در برنامه تجاری‌سازی شریف

دوره جدید پذیرش استارت‌آپ‌ها با دستاوردهای فنی و مهندسی در برنامه تجاری‌سازی شریف آغاز شد و تا ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد.

در این دوره از تیم‌هایی با دستاوردهای نوآورانه سخت‌افزاری در همه حوزه‌ها با اولویت در حوزه‌های هوش مصنوعی، واقعیت مجازی، واقعیت افزوده، آب و محیط زیست، صنایع فرهنگی با محوریت اسباب‌بازی، سلامت، شهر هوشمند و صنایع غذایی ثبت‌نام به عمل می‌آید. از جمله خدماتی که تیم‌ها می‌توانند در این دوره بهره مند شوند مربیگری و مشاوره تخصصی، شبکه‌سازی و ارتباطات، فضای استقرار اداری و کارگاهی، شبکه آزمایشگاهی دانشگاه، مذاکره و جذب سرمایه‌گذار است.

برنامه تجاری‌سازی شریف آماده پذیرش طرح های فناورانه است. جهت ثبت درخواست پذیرش در برنامه تجاری‌سازی به نکات زیر توجه کرده و پس از تایید این موارد، جهت تکمیل فرم پذیرش به مرحله بعدی بروید. دعوت‌شدن یا نشدن شما به مصاحبه، به نحوه پر کردن فرم پذیرش توسط شما بستگی دارد. لذا فرم پذیرش را با دقت و حوصله و با در دست داشتن اطلاعات کافی از طرح خود تکمیل کنید.

۱- جهت پذیرش در برنامه تجاری‌سازی ابتدا باید فرم پذیرش را پر کنید. کارشناسان برنامه فرم‌های پذیرش را بررسی کرده و در صورت وجود قابلیت جهت تجاری‌سازی در طرح، از تیم‌ها جهت مصاحبه حضوری دعوت به عمل می‌آید.

۲- جلسات مصاحبه حضوری برنامه تجاری‌سازی هر دو هفته یک‌بار و با حضور تسهیلگران و کارشناسان برنامه برگزار می‌شود.

۳- پس از انجام مصاحبه حضوری با تیم‌ها، وضعیت تیم توسط تسهیلگران و کارشناسان برنامه تجاری‌سازی ارزیابی شده و نتیجه پذیرش حداکثر تا یک هفته پس از مصاحبه به اطلاع تیم خواهد رسید.

۴- پس از پذیرش، یک نفر از تسهیلگران برنامه تجاری‌سازی با تیم همراه شده و تیم را تا رسیدن به سرمایه‌گذاری و خروج از برنامه همراهی می‌کند. تسهیلگر فردی با تجربه در راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا است که در تصمیم‌گیری‌های اجرایی به تیم کمک کرده و رابط ارائه خدمات برنامه تجاری‌سازی به تیم است.

ثبت نام این دوره با ظرفیت محدود تا ۲۲ بهمن ماه ادامه دارد برای ثبت نام به آدرس http://ideo.sharif.ir/get-started مراجعه شود.

Leave A Reply

Your email address will not be published.